Slaven Belupo u petak protiv Varaždina

31.03.2021.


Nogometaši Slaven Belupa ovog će petka u sklopu 27. kola Hrvatski Telekom Prve lige snage odmjeriti s Varaždinom u Varaždinu. Utakmica će se igrati s početkom u 18 sati, a bit će to treći međusobni dvoboj ovih dviju momčadi u aktualnoj sezoni. U prva dva slavila je naša momčad. U Varaždinu je rezultat bio 1:2, golove su zabijali Krstanović i Bačelić Grgić, a u Koprivnici 2:0. Mrežu su tresli Glavčić i Knoll. Slaven Belupo je trenutno  sedmoplasirana momčad prvenstva s 24 osvojena boda, dok je Varaždin deveti s dva boda manje i odigranom utakmicom više.

Glavni sudac utakmice bit će Dario Bel (Osijek), dok će njegovi pomoćnici biti Marjan Tomas (Osijek), Kruno Šarić (Županja) i Zdenko Lovrić (Đakovo). Glavni VAR sudac bit će Ivan Vučković (Zagreb), a AVAR Igor Krmar (Zagreb). Delegat susreta bit će Damir Stipković (Zagreb), dok će Branko Stipković (Krašić) biti kontrolor utakmice.