Slaven Belupo u petak protiv Šibenika

15.02.2021.


Nogometaši Slaven Belupa ovog će petka u 18 sati na koprivničkom Gradskom stadionu Ivan Kušek – Apaš ugostiti Šibenik u sklopu 22. kola HT Prve lige. Bit će to treći međusobni dvoboj ovih dviju momčadi u aktualnoj sezoni. U prvom, igranom u Koprivnici, rezultat je bio 0:0, dok je u Šibeniku naša momčad golovima Lulića, Etoundija i Knolla slavila s visokih 0:3. Šibenčani su trenutno šestoplasirana momčad prvenstva s četiri boda i dvije utakmice više od Slaven Belupa.

Napomenimo i da su Kim Hyunwoo, branič rođen 07.03.1999. Busanu u Južnoj Koreji, i Kim Gyuhyeong, veznjak rođen 29.03.1999. u GyeongJu-siju, također u Južnoj Koreji, novi igrači Slaven Belupa. Obojica dolaze na posudbu iz zagrebačkog Dinama do kraja aktualne sezone.

– Sretan sam i ponosan što sam došao u Slaven Belupo. Učinit ću sve da pomognem momčadi u prvenstvenim utakmicama da dođemo do što više bodova – rekao je Kim Hyunwoo.

– Želim uživati do kraja sezone s odličnim igračima i stručnim stožerom. Najvažnije je da ostvarujemo pobjede, a ja se nadam da ću svojim igrama pomoći u tome – rekao je Kim Gyuhyeong.