Slaven Belupo u petak protiv Lokomotive, kapetan Delić zaradio treći žuti karton

26.08.2019.


Nogometaši Slaven Belupa u petak će u sklopu sedmog kola Hrvatski Telekom Prve lige gostovati kod Lokomotive u Zagrebu. Obje su momčadi do sada osvojili po sedam bodova, a zanimljivo je da svih sedam osvojile u posljednja tri kola. I Slaven i Lokomotiva tresli su sedam puta mreže u prvih šest kola. Također, obje momčadi imaju po dvije pobjede, jedan remi i tri poraza. Znak je to da nas čeka itekako zanimljiva utakmica. Trener Ivica Sertić neće moći računati na kartoniranog kapetana Mateasa Delića koji je protiv Varaždina zaradio treći žuti karton, a tijekom tjedna će biti poznatije stanje ozljeda Vinka Međimorca, Tomislava Božića, Marka Iharoša i Miloša Radivojevića. U redovima Lokomotive utakmicu će sigurno propustiti Myrto Uzuni koji je, baš kao i Delić, zaradio treći žuti karton.

– Protiv Varaždina smo bili bolja momčad u većem dijelu susreta i bilo je logično da susret privedemo kraju našom pobjedom. Ostaje malo gorak osjećaj jer rezultatom ne možemo biti zadovoljni. Već danas smo se okrenuli Lokomotivi. Nastavljamo raditi i trenirati maksimalno ozbiljno kao i do sada. Čeka nas novi težak izazov i protivnik, ali takav je svaki u ovoj jakoj ligi s deset klubova – rekao je trener Ivica Sertić.

Utakmica između Slaven Belupa i Lokomotive igrat će se u petak, u Zagrebu s početkom u 20 sati.