Slaven Belupo u petak protiv Istre 1961

18.05.2022.


Nogometaši Slaven Belupa u petak igraju svoju posljednju utakmicu u aktualnoj sezoni. Gostovat će u Puli kod Istre 1961 u sklopu 36. kola Hrvatski Telekom Prve lige s početkom u 18 sati, a bit će to četvrti međusobni susret ovih dviju momčadi u aktualnoj sezoni. U dosadašnja tri, dva puta smo vidjeli remi, jednom rezultatom 0:0, a jednom 1:1, dok je jednu pobjedu ostvarila naša momčad i to u Puli rezultatom 1:2. Što se tiče tablice, Slaven Belupo će sezonu sigurno završiti na sedmom mjestu, a Istra devetom. Slavenaši trenutno imaju 36 bodova, osam više od Puljana.

Glavni sudac utakmice bit će Fran Jović (Zagreb), dok će njegovi pomoćnici biti Dejan Vuković (Zagreb), Mile Varivoda (Zagreb) i Goran Pečarić (Zagreb). VAR sudac bit će Duje Strukan (Split), a AVAR Alen Jakšić (Split).