Slaven Belupo u petak protiv Hajduka, Zebec glavni sudac utakmice

24.06.2020.


Nogometaši Slaven Belupa ovog će petka odmjeriti snage s Hajdukom u Splitu u sklopu 31. kola Hrvatski Telekom Prve lige. Utakmica na Poljudu igrat će se od 21:05, a bit će to četvrti međusobni susret ovih dviju momčadi u aktualnoj sezoni. Slaven Belupo slavio je dva puta u Koprivnici rezultatom 2:1, dok je Hajduk u Splitu bio bolji s 2:0. U pobjedama naše momčadi golove su zabijali Puclin i Krstanović u 4. kolu te Bačelić Grgić i Krstanović u 22. kolu.

Trener Tomislav Stipić u ovom susretu neće moći računati Jeffrena, Lulića, Godu, Božića i Bačelić Grgića koji imaju po tri žuta kartona te na Filipovića i Mikulića koji su ozlijeđeni.

Glavni sudac utakmice bit će Mario Zebec (Cestica), dok će mu pomoćnici biti Jerko Crnčić (Vrbovec) i Marko Stolnik (Varaždin). Četvrti sudac bit će Tino Krečak (V. Gorica), glavni VAR sudac Tihomir Pejin (D. Miholjac), a pomoćni VAR sudac Miro Grgić (Osijek). Ivan Vukojević (Zagreb) bit će delegat susreta, dok će Domagoj Vučkov (Rijeka) biti kontrolor.