Slaven Belupo u petak protiv Hajduka na Poljudu

07.05.2019.


Nogometaši Slaven Belupa ovog će petka gostovati kod Hajduka na Poljudu u sklopu 33. kola Hrvatski Telekom Prve lige. Bit će to četvrti međusobni susret ovih dviju momčadi u aktualnoj sezoni. U prvom susretu u Koprivnici rezultat je bio 1:1. Pogodak za našu momčad postigao je Bogojević, dok je za Hajduk precizan bio Jairo. U drugoj je rezultat bio 1:2. Povela je naša momčad golom Jelića, da bi Hajduk preokrenuo nakon što su mrežu tresli Jurić i Tudor. U jedinoj, do sada, odigranoj utakmici na Poljudu rezultat je bio 2:2. Dva puta je naša momčad imala vodstvo golovima Lime i Bogojevića, no Hajduk je preko Saida i Jaira stigao do boda.

Podsjetimo, naša momčad je trenutno sedmoplasirana momčad prvenstva s 32 osvojena boda i u susret s Hajdukom ulazi s dvije pobjede u nizu. Splićani su četvrti s 53. Trener Ivica Sertić na Poljudu neće moći računati na kartoniranog Darija Čanađiju te na ozlijeđenog Stipu Bačelić Grgića. Utakmica između Hajduka i Slaven Belupa igrat će se u petak s početkom u 19 sati.