Slaven Belupo u petak gostuje u Velikoj Gorici

22.08.2023.


Nogometaši Slaven Belupa ovog će petka u sklopu šestog kola SuperSport Hrvatske nogometne lige igrati svoju četvrtu utakmicu na gostujućem terenu u ovoj sezoni. Na Gradskom stadionu u Velikoj Gorici odmjerit će snage s Goricom s početkom u 20:00.

Goričani su, baš kao i naša momčad, osvojili pet bodova u dosadašnjem tijeku natjecanja, no odigrali su jednu utakmicu manje. U prošlom kolu su poraženi na gostovanju kod Osijeka rezultatom 1:0, a u dvije domaće utakmice, koliko su ih do sada odigrali, upisali su pobjedu protiv Lokomotive i remi s Varaždinom.

Podsjetimo, u prošloj sezoni obje utakmice između Gorice i Slaven Belupa u Velikoj Gorici završile su remijima. Jednom rezultatom 1:1, a jednom 0:0.

Glavni sudac utakmice bit će Goran Pečarić, dok će njegovi pomoćnici biti Goran Pataki, Dario Kolarević i Zdenko Lovrić. VAR sudac bit će Ante Čuljak, a AVAR Ivan Vučković.