Slaven Belupo u petak gostuje u Gorici

13.04.2021.


Nogometaši Slaven Belupa ovog će petka gostovati u Gorici kod istoimenog domaćina u sklopu 29. kola Hrvatski Telekom Prve lige. Utakmica će se igrati s početkom u 18:05, a bit će to četvrti međusobni susret ovih dviju momčadi u aktualnoj sezoni. Zanimljivo, Gorica je upisala dvije pobjede u Koprivnici, dok je naša momčad slavila u Gorici pogotkom Vinka Solde. Slaven Belupo trenutno je šestoplasirana momčad prvenstva s 27 osvojenih bodova, dok je Gorica treća s 49.

Glavni sudac utakmice bit će Marin Vidulin (Kanfanar), dok će njegovi pomoćnici biti Luka Pajić (Rijeka), Željko Bučar (Duga Resa) i Marko Cestarić (Sisak). VAR sudac će biti Fran Jović (Zagreb), a AVAR Vedran Đurak (Stupno). Krešimir Glavina (Prelog) bit će delegat susreta, a Danijel Trampus (Osijek) kontrolor.