Slaven Belupo u petak domaćin Varaždinu, Matoc glavni djelitelj pravde

25.02.2020.


Nogometaši Slaven Belupa ovog će petka u sklopu 24. kola Hrvatski Telekom Prve lige na koprivničkom Gradskom stadionu Ivan Kušek – Apaš ugostiti Varaždin, posljednjeplasiranu momčad prvenstva. Bit će to treći međusobni susret Slavena i Varaždina u aktualnoj sezoni. Prethodna dva završila su remijem. U Koprivnici je rezultat bio 1:1, dok u Varaždinu nije bilo golova. Pogodak za našu momčad postigao je Muzafer Ejupi. Trener Tomislav Stipić u petak neće moći računati na kartonirane Krstanovića i Limu te na Radivojevića i Etoundija koji su u fazi oporavka. Dodajmo da je Slaven trenutno sedmoplasirana momčad prvenstva s 22 osvojena bodova, sedam više od desetoplasiranog Varaždina.

Glavni sudac utakmice bit će Marko Matoc (Zaprešić), dok će mu pomoćnici biti Jerko Crnčić (Vrbovec) i Nikola Kečkiš (Virovitica). Četvrti sudac bit će Tomislav Bionda (Zaprešić), glavni VAR sudac Marin Vidulin (Kanfanar), a pomoćni VAR sudac Robi Kezele (Rijeka). Delegat susreta bit će Zlatko Stanković (Zagreb), dok će kontrolor biti Tomislav Šetka (Đakovo).

Utakmica Slaven Belupa i Varaždina igrat će se u petak s početkom u 17 sati, a blagajne i ulazi na stadion otvorit će se dva sata ranije. Ulaznice će koštati 30 kuna.