Slaven Belupo u petak domaćin Dinamu

15.04.2019.


Nogometaši Slaven Belupa ovog će petka, u sklopu 30. kola Hrvatski Telekom Prve lige, ugostiti na koprivničkom Gradskom stadionu Ivan Kušek – Apaš zagrebački Dinamo, prvoplasiranu momčad prvenstva. Bit će to četvrti prvenstveni dvoboj ovih dviju momčad ove sezone. U prethodna tri je slavio Dinamo rezultatima 2:1, 0:2 i 3:1. Dinamo je lider prvenstva sa 76 bodova, dok je naša momčad osmoplasirana s 26. Trener Ivica Sertić neće moći u ovom srazu računati na kartonirane Mateasa Delića, Jana Doležala, Ivana Krstanovića, Mihaela Mladena i Davida Puclina.

Utakmica u petak igrat će se s početkom u 19 sati, a blagajne će se otvoriti tri sata ranije. Ulaznice će se prodavati po 20, 30 i 50 kuna, a moći ćete ih kupiti i u pretprodaji u četvrtak između 14 i 17 sati na blagajni kod ulaza na tribinu za domaće navijače. Molimo sve zainteresirane da svoje karte osiguraju na vrijeme kako bi se izbjegle gužve ispred ulaza pred sam početak utakmice. Jedna osoba moći će kupiti jednu kartu.