Slaven Belupo u nedjelju u Rijeci

07.12.2023.


Nogometaši Slaven Belupa u nedjelju će gostovati na Rujevici kod Rijeke u sklopu 18. kola SuperSport Hrvatske nogometne lige. Utakmica će se igrati s početkom u 17:10, a bit će to drugi međusobni susret ovih dviju momčadi u aktualnoj sezoni. U prvom, igranom u Koprivnici 24. rujna, rezultat je bio 0:1.

Naša je momčad trenutno devetoplasirana na prvenstvenoj ljestvici sa 17 osvojenih bodova, a isto koliko imaju i Istra, Varaždin i Lokomotiva. Rijeka je druga s 32. U prošlom kolu Slaven Belupo je u Koprivnici upisao poraz od Dinama rezultatom 0:2, dok je Rijeka remizirala s Osijekom na Opus Areni odigravši 0:0. Momčad s Rujevice u međuvremenu je odigrala i Kup utakmicu u kojoj je slavila protiv Cibalije s 1:3.

Glavni sudac utakmice bit će Duje Strukan, dok će njegovi pomoćnici biti Bojan Zobenica, Ivan Starčević i Dario Kulušić. VAR sudac bit će Igor Pajač, a AVAR Alen Jakšić.