Slaven Belupo u nedjelju u Puli

02.11.2023.


Nogometaši Slaven Belupa u nedjelju gostuju u Puli kod Istre 1961 u sklopu 14. kola SuperSport Hrvatske nogometne lige. Utakmica će se igrati s početkom u 17:10 a bit će to drugi međusobni susret ovih dviju momčadi u aktualnoj sezoni. U prvom, igranom u Koprivnici 19. kolovoza, rezultat je bio 2:0. Slaven Belupo je poveo golovima Mioča i Crnca, a gosti su do izjednačenja stigli preko Vuka i Ercega.

Naša je momčad trenutno osmoplasirana na prvenstvenoj ljestvici s 13 osvojenih bodova, pet više od devete Istre 1961. U prethodna četiri kola, Slaven je upisao dvije pobjede, remi i poraz, dok su Puljani upisali tri poraza i jedan remi.

Glavni sudac utakmice bit će Mario Zebec, dok će njegovi pomoćnici biti Kruno Šarić, Dino Knez i Toni Dadić. VAR sudac bit će Ivan Bebek, a AVAR Luka Pajić.