Slaven Belupo u nedjelju u Puli protiv Istre 1961

21.01.2021.


Nogometaši Slaven Belupa ove će nedjelje u sklopu 17. kola Hrvatski Telekom Prve lige gostovati u Puli kod Istre 1961. Bit će to prva utakmica naše momčadi u proljetnom dijelu prvenstva, a igrat će se na Aldo Drosini s početkom u 17:05. Bit će to drugi međusobni dvoboj ovih dviju momčadi u aktualnoj sezoni. U prvom, igranom u Koprivnici, naša je momčad slavila rezultatom 5:1. Golove za našu momčad postigli su dva puta Božić te po jednom Krstanović, Glavčić i Boakye. Slaven Belupo je trenutno šestoplasirana momčad prvenstva sa 17 osvojenih bodova, sedam više od desetoplasirane Istre. Valja istaknuti da trener Tomislav Stipić u nedjeljnoj utakmici neće moći računati na kartonirane Gorana Parackog i Ivana Krstanovića.

Glavni sudac utakmice bit će Igor Pajač (Sv. Ivan Zelina), dok će mu pomoćnici biti Goran Loparac (Sladojevci), Marko Stolnik (Varaždin) i Tomislav Bionda (Zaprešić). Glavni VAR sudac bit će Marko Matoc (Zaprešić), a AVAR Jerko Crnčić (Vrbovec). Delegat susreta bit će Milan Rukavina (Rijeka), dok će Domagoj Ljubičić (Osijek) biti kontrolor.