Slaven Belupo u nedjelju s Rijekom, Batinić glavni sudac

15.12.2020.


Nogometaši Slaven Belupa ove će nedjelje u sklopu 16. kola Hrvatski Telekom Prve lige na koprivničkom Gradskom stadionu Ivan Kušek – Apaš ugostiti Rijeku. Bit će to posljednja utakmica u jesenskom dijelu prvenstva nakon koje slijedi stanka do 23. siječnja kada počinje drugi dio sezone. Bit će ovo drugi međusobni susret ovih dviju momčadi u aktualnoj sezoni. U prvom, igranom na Rujevici, Rijeka je slavila rezultatom 2:0. Naši nedjeljni gosti trenutno su četvrtoplasirani na prvenstvenoj ljestvici s tri boda više od Slaven Belupa.

Glavni sudac utakmice bit će Damir Batinić (Osijek), a njegovi pomoćnici Nikola Kečkiš (Virovitica), Goran Lipovac (Sladojevci) i Ivan Matić (Osijek). Glavni VAR sudac bit će Tihomir Pejin (D. Miholjac), a AVAR Marjan Tomas (Osijek). Delegat susreta bit će Ante Vučemilović (Osijek), a kontrolor Dragutin Poljak (Zagreb).

Utakmica će se u nedjelju igrati s početkom u 15 sati.