Slaven Belupo u nedjelju s Osijekom, sutra prijateljska s Tomislavom

12.10.2021.


Nogometaši Slaven Belupa ove će nedjelje u sklopu 12. kola Hrvatski Telekom Prve lige na koprivničkom Gradskom stadionu Ivan Kušek – Apaš ugostiti Osijek. Utakmica će se igrati s početkom u 15 sati, a bit će to drugi međusobni susret ovih dviju momčadi u aktualnoj sezoni. U prvom, igranom u Osijeku 1. kolovoza, rezultat je bio 0:0. Slaven je trenutno devetoplasirana momčad prvenstva sa šest osvojenih bodova, dok je Osijek treći s 15 više.

Glavni sudac utakmice bit će Duje Strukan (Split), a njegovi pomoćnici Luka Pušić (Zagreb), Vedran Đurak (Stupno) i Ivan Vučković (Zagreb). VAR sudac će biti Ante Čuljak (Zagreb), a AVAR Ivan Mihalj (Velika Gorica).

Naša će momčad prije prvenstvenog dvoboja s Osječanima odigrati i jednu prijateljsku utakmicu. Sutra će gostovati u Drnju kod županijskog prvoligaša Tomislava koji ove godine slavi stotu godinu postojanja. Utakmica će se igrati s početkom u 16 sati.