Slaven Belupo u nedjelju s Goricom

26.10.2022.


Nogometaši Slaven Belupa u nedjelju će gostovati kod Gorice u sklopu 15. kola SuperSport Hrvatske nogometne lige. Bit će to drugi međusobni susret ovih dviju momčadi u aktualnoj sezoni. U prvom, igranom u Koprivnici, naša je momčad golovima Crnca i Žuljevića slavila rezultatom 2:1. Gorica je trenutno desetoplasirana momčad prvenstva sa šest osvojenih bodova, dok je Slaven Belupo četvrti s 23. Domaćin u susret ulazi s pobjedom u Kupu protiv Dubrave te porazom od Lokomotive u prvenstvu, dok su Slavenaši u posljednje dvije utakmice slavili protiv Solina u Kupu i Rijeke u prvenstvu.

Glavni sudac utakmice bit će Ivan Bebek, dok će njegovi pomoćnici biti Luka Pajić, Kristijan Novosel i Toni Dadić. VAR sudac bit će Ante Čuljak, a AVAR Luka Pušić.

Utakmica u Gorici igrat će se u nedjelju s početkom u 17:30.