Slaven Belupo u nedjelju protiv Rijeke

08.08.2022.


Nogometaši Slaven Belupa u uvodna su četiri prvenstvena kola upisali po jednu pobjedu i jedan poraz te dva remija te se trenutno nalaze na diobi četvrtog mjesta s pet osvojenih bodova. Novi izazov Slavenaše čeka u nedjelju kada će od 21:00 gostovati na Rujevici kod Rijeke u sklopu 5. kola SuperSport Hrvatske nogometne lige. U prošloj sezoni, u četiri međusobna susreta, Riječani su slavili tri puta, dok smo jednom gledali remi. Rijeka je trenutno sedmoplasirana momčad prvenstva s jednim bodom manje od Slaven Belupa, ali i odigranom utakmicom manje.

– Šteta što nismo uspjeli pronaći put do mreže Šibenika jer mislim da smo zaslužili sva tri boda. Sve u svemu, imamo solidan start u prvenstvo i sada samo tako moramo nastaviti. U nedjelju nas čeka izuzetno teška utakmica protiv jednog od kandidata za sam vrh ljestvice. Moramo na Rujevici zaigrati hrabro od prve minute i s vjerom da možemo do pozitivnog rezultata. Ako svi budemo na maksimalnoj razini onda će i Rijeka imati problema s nama – rekao je Novak Tepšić, talentirani stoper Slaven Belupa koji je u posljednje dvije prvenstvene utakmice bio starter.