Slaven Belupo u nedjelju protiv Rijeke, Matoc glavni djelitelj pravde

05.02.2020.


Nogometaši Slaven Belupa ove će nedjelje odmjeriti snage s Rijekom. Utakmica na Rujevici igrat će se u sklopu 21. kola Hrvatski Telekom Prve lige. Bit će to treći međusobni dvoboj ovih dviju momčadi u aktualnoj sezoni. U prethodna dva slavili su Riječani. Na Rujevici je rezultat bio 3:1, a u Koprivnici 1:2. Golove za našu momčad zabijali su Krstanović i Radivojević. Trener Tomislav Stipić u nedjeljnoj utakmici neće moći računati na kartoniranog Zirduma, dok se nakon suspenzije u konkurenciju vraćaju Mikulić i Lulić.

Glavni djelitelj pravde u susretu Rijeke i Slaven Belupa bit će Marko Matoc (Zaprešić), dok će mu pomoćnici biti Borut Križarić (Čakovec) i Goran Loparac (Sladojevci). Četvrti sudac utakmice bit će Goran Pečarić (Zagreb), delegat Ivan Vukojević (Zagreb), a kontrolor Branko Bajić (Split). Glavni VAR sudac bit će Ivan Vučković (Zagreb), a pomoćni VAR sudac Igor Krmar (Zagreb).

Utakmica na Rujevici igrat će se u nedjelju s početkom u 15 sati.