Slaven Belupo u nedjelju protiv Osijeka, na utakmicu bez COVID potvrda

06.04.2022.


Nogometaši Slaven Belupa ove će nedjelje u sklopu 30. kola Hrvatski Telekom Prve lige na koprivničkom Gradskom stadionu Ivan Kušek – Apaš ugostiti Osijek. Bit će to peti međusobni susret ovih dviju momčadi u aktualnoj sezoni. U prvenstvu, naša je momčad slavila u Osijeku rezultatom 1:2, a jednom smo gledali remi bez pogodaka, dok su Osječani bili bolji u Koprivnici s 0:2. Jedan je susret odigran u Kupu. Osijek je prošao u iduću fazu natjecanja nakon boljeg izvođenja jedanaesteraca. Slavenaši su trenutno sedmoplasirana momčad prvenstva s 30 osvojenih bodova, dok je nedjeljni protivnik drugi s 58.

Utakmica će se igrati s početkom u 17 sati, a ulaznice za sve dijelove tribine koštat će 40 kuna (trebaju ih imati i djeca). Možete ih kupiti:

– putem interneta ( https://ulaznice.hr/web/event-browse/106/28 ) – karte MORAJU biti isprintane

– na prodajnom mjestu MARBIS – od ponedjeljka do petka (9-17h)

– na dan utakmice – 15-18h

Na koprivnički Gradski stadion Ivan Kušek – Apaš moći će ući 1600 ljudi, 50% važećeg kapaciteta stadiona. COVID-19 potvrde NEĆE se pregledavati, ali je  obavezno pridržavanje razmaka između gledatelja.

Blagajne i ulazi na stadion otvaraju se od 15 sati.

Kao i uvijek, na tribine će moći ući samo prethodno akreditirani novinari (akreditaciju možete zatražiti putem maila: odnosisjavnoscu@nksb.hr), a na iste se neće moći unijeti predmeti poput boca, kišobrana i upaljača