Slaven Belupo u nedjelju protiv Osijeka, Kulušić glavni sudac utakmice

09.04.2021.


Nogometaši Slaven Belupa ove će nedjelje ugostiti Osijek na koprivničkom Gradskom stadionu Ivan Kušek – Apaš. Utakmica 28. kola Hrvatski Telekom Prve lige igrat će se s početkom u 15 sati, a bit će to četvrti međusobni susret ovih dviju ekipa u aktualnoj sezoni. U dva je slavio Osijek, dok je u jednom rezultat bio 0:0. Osječani su trenutno na diobi prvog mjesta s Dinamom i imaju 61 osvojen bod, dok je naša momčad sedma s 26.

Glavi sudac utakmice bit će Dario Kulušić (Šibenik), dok će njegovi pomoćnici biti Goran Perica (Šibenik), Mario Pepur (Split) i Jakov Titlić (Potravlje). Glavni VAR sudac bit će Mario Zebec (Cestica), a AVAR Borut Križarić (Čakovec). Delegat susreta bit će Ante Podnar (Gospić), dok će Alen Gerek (Zabok) biti kontrolor.