Slaven Belupo u nedjelju protiv Istre, ulaznice u prodaji

06.09.2022.


Nogometaši Slaven Belupa ove će nedjelje u sklopu 9. kola SuperSport Hrvatske nogometne lige na koprivničkom Gradskom stadionu Ivan Kušek – Apaš ugostiti Istru 1961. Utakmica će se igrati s početkom u 18:55, a bit će to dvoboj drugoplasirane i osmoplasirane momčadi prvenstva. Slaven Belupo u susret ulazi s 14 bodova na kontu, dok Istra ima šest manje. Ove su dvije momčadi u prošloj sezoni odigrale četiri međusobna susreta. U jednom su slavili Slavenaši, u jednom Puljani, dok smo u Koprivnici dva puta gledali remije.

Ulaznice za utakmicu su u prodaji, a možete ih kupiti:

1.na www.ulaznice.hr – LINK

– od ponedjeljak do nedjelje

– ulaznice moraju biti isprintane

2. u pretprodaji – samo za članove kluba

– petak od 15 – 17 sati

3. u nedjelju – blagajne i ulazi na stadion otvaraju se dva sata ranije

– od 16:55 do kraja prvog poluvremena

*Cijena za članove kluba u pretprodaji bit će 30 kuna, dok će u ONLINE prodaji i na dan utakmice biti 60 kuna za sve. Na dan utakmice neće se moći iskoristiti članski popust.

Još uvijek možete postati i član NK Slaven Belupo, svakog radnog dana od 12 do 15 sati u prostorijama kluba, te ostvariti 50% popusta na kupnju godišnje ulaznice.