Slaven Belupo u nedjelju protiv Hajduka, Goran Pečarić glavni sudac

11.02.2021.


Nogometaši Slaven Belupa ove će nedjelje gostovati u Splitu kod Hajduka. Utakmica na Poljudu igrat će se s početkom u 17:05, a bit će to treći međusobni susret ovih dviju momčadi u aktualnoj sezoni. U prvom igranom u Splitu rezultat je bio 2:2, pogotke za našu momčad postigli su Krstanović i Bačelić Grgić, dok je Hajduk u Koprivnici slavio rezultatom 0:2.  Naša je momčad trenutno sedmoplasirana s 20 osvojenih bodova, šest manje od petoplasiranih Splićana.

Glavni sudac utakmice bit će Goran Pečarić (Zagreb), dok će mu pomoćnici biti Ante Marić (Zagreb), Ivan Mihalj (Velika Gorica) i Ante Čuljak (Zagreb). Glavni VAR sudac bit će Fran Jović (Zagreb), a AVAR Igor Krmar (Zagreb). Delegat susreta bit će Ivan Jurina (Zabok), dok će Ante Vučemilović-Šimunović (Osijek) biti kontrolor.