Slaven Belupo u nedjelju protiv Gorice, Mario Zebec glavni sudac utakmice

10.04.2019.


Nogometaši Slaven Belupa u nedjelju će gostovati kod Gorice u sklopu 29. kola Hrvatski Telekom Prve lige. Trenera Ivicu Sertića i njegove igrače čeka teško gostovanje kod šestoplasirane momčadi prvenstva. U dosadašnje tri utakmice u aktualnoj sezoni naša je momčad u Koprivnici upisala poraz rezultatom 0:1 i pobjedu rezultatom 2:0. Strijelci su bili Krstanović i Puclin. U jedinoj utakmici igranoj u Gorici rezultat je bio 3:3, a za našu momčad precizni su bili jednom Jelić i dva puta Mendy.

Pravdu u susretu Gorice Slaven Belupa ove će nedjelje  dijelit će Mario Zebec iz Cestice, pomoćnici će mu biti Ivica Modrić iz Zagreba i Kristijan Novosel iz Valpova, dok će četvrti sudac utakmice biti Zdenko Lovrić iz Đakova. Tihomir Čalić iz Marčana bit će delegat utakmice, a Šime Vukić iz Rijeke kontrolor. Utakmica u Gorici igrat će se s početkom u 16:30 sati.