Slaven Belupo u nedjelju protiv Dinama, članovima kluba besplatna ulaznica i majica

23.10.2018.


Nogometaši Slaven Belupa ove će nedjelje na koprivničkom Gradskom stadionu Ivan Kušek Apaš ugostiti prvoplasiranu momčad prvenstva – zagrebački Dinamo. Utakmica će se igrati u sklopu 12. kola Hrvatski Telekom Prve lige, a prvi sučev zvižduk čut će se u 17:30. Bit će ovo drugi međusobni dvoboj ovih dviju ekipa u ovom prvenstvu. U prvom je, u Zagrebu, Dinamo slavio s 2:1, a jedini pogodak za našu momčad postigao je Bruno Bogojević.

I ovog vikenda klub je pripremio nagrade za svoje najvjernije navijače. Članovi kluba (ne odnosi na one koji su članovima postali putem svojih udruga) na poklon će dobiti besplatnu ulaznicu i majicu kluba. I ulaznica i majica mogu se podići osobno u prostorijama kluba svakog radnog dana od 12 do 15 sati. Redovna prodaja ulaznica za utakmicu Slaven Belupo – Dinamo startat će tri sata prije susreta, u nedjelju u 14:30.