Slaven Belupo u nedjelju na Rujevici, Vučković glavni sudac utakmice

30.09.2020.


Nogometaši Slaven Belupa ove će nedjelje u sklopu sedmog kola Hrvatski Telekom Prve lige gostovati na Rujevici kod Rijeke. Utakmica će se igrati s početkom u 19.05, a bit će do prvi međusobni sraz ovih dviju momčadi u aktualnoj sezoni. Rijeka je trenutno šestoplasirana na prvenstvenoj ljestvici sa šest osvojenih bodova, dok naša momčad ima dva manje te se nalazi na sedmom mjestu.

Glavni sudac utakmice bit će Ivan Vučković (Zagreb), dok će mu pomoćnici biti Vedran Đurak (Stupno), Ivan Mihalj (Velika Gorica) i Tino Krečak (Velika Gorica). Glavni VAR sudac bit će Duje Strukan (Split), a pomoći VAR sudac Goran Perica (Šibenik). Delegat susreta bit će Stipe Doljanin (Hrvace), dok će Šime Bugarija (Bibinje) biti kontrolor.