Slaven Belupo u nedjelju gostuje u Zagrebu kod Lokomotive, Bel glavni sudac

09.12.2020.


Nogometaši Slaven Belupa ove će nedjelje u sklopu 15. kola Hrvatski Telekom Prve lige gostovati u Zagrebu kod Lokomotive. Utakmica će se igrati s početkom u 15 sati, a bit će to drugi međusobni susret ovih dviju momčadi u aktualnoj sezoni. U prvom, igranom u Koprivnici, rezultat je bio 0:0. Naša je momčad trenutno šestoplasirana u prvenstvu i ima 17 osvojenih bodova, dok je Lokomotiva osmoplasirana s osam bodova manje.

Glavni sudac utakmice bit će Dario Bel (Osijek), dok će njegovi pomoćnici biti Kruno Šarić (Županja), Dino Knez (Osijek) i Marko Cestarić (Sisak). Glavni VAR sudac bit će Ivan Bebek (Rijeka), a AVAR Goran Pataki (Đakovo). Delegat susreta bit će Jure Zečević (Knin), a kontrolor Miroslav Vitković (V. Gorica)