Slaven Belupo u nedjelju gostuje u Zagrebu kod Dinama

10.12.2021.


Nogometaši Slaven Belupa ove će nedjelje odmjeriti snage s Dinamom u Zagrebu. Utakmica na Maksimiru igrat će se u sklopu 19. kola HT Prve lige, a bit će to treći međusobni susret ovih dviju momčadi u aktualnoj sezoni. Do sada je svaka momčad upisala po jednu pobjedu. Slaven Belupo u Zagrebu golovima Krstanovića i Bogojevića rezultatom 0:2, a Dinamo u Koprivnici rezultatom 1:4. Jedini pogodak za našu momčad u tom susretu postigao je Grgić. Dinamo će utakmicu dočekati kao četvrtoplasirana momčad lige s 31 osvojenim bodom, Slaven ima petnaest manje te se nalazi na osmom mjestu.

Glavni sudac utakmice bit će Mario Zebec (Cestica), dok će njegovi pomoćnici biti Bojan Zobenica (Velika Gorica), Jerko Crnčić (Vrbovec) i Igor Pajač (Sv. Ivan Zelina). VAR sudac bit će Duje Strukan (Split), a AVAR Hrvoje Radić (Split).

Utakmica na Maksimiru igrat će se s početkom u 17:05.