Slaven Belupo u nedjelju gostuje u Osijeku

26.07.2022.


Nogometaši Slaven Belupa u prva su dva kola SuperSport Hrvatske nogometne lige upisali po pobjedu i poraz, a sada im slijedi gostovanje kod Osijeka u Gradskom vrtu u sklopu trećeg kola. Baš kao i naša momčad, i Osijek je osvojio tri boda u dvije utakmice. U prošloj sezoni Slaven Belupo i Osijek su snage odmjerili čak pet puta. U Kupu su Osječani slavili na svom terenu nakon boljeg izvođenja jedanaesteraca, dok je u prvenstvu jednom slavio Slaven Belupo, dva puta Osijek, a jednom smo gledali remi.

Glavni sudac utakmice bit će Mario Zebec (Cestica), dok će njegovi pomoćnici biti Luka Pušić (Zagreb), Mile Varivoda (Zagreb) i Goran Pečarić (Zagreb). VAR sudac bit će Duje Strukan (Split), a pomoćni VAR Hrvoje Radić (Split).

Utakmica će se u Gradskom vrtu igrati u nedjelju s početkom u 18:55.