Slaven Belupo u nedjelju gostuje na Maksimiru

07.03.2024.


Nogometaši Slaven Belupa ove će nedjelje gostovati u Zagrebu kod Dinama u sklopu 26. kola SuperSport Hrvatske nogometne lige. Utakmica na Maksimiru će se igrati s početkom u 17:30. Bit će to treći međusobni susret ovih dviju momčadi u aktualnoj sezoni. U dva prethodna slavili su Zagrepčani, na svom terenu rezultatom 3:0, a u Koprivnici s 0:2.

Slaven Belupo u susret ulazi kao sedma momčad prvenstva s 27 osvojenih bodova, a Dinamo je treći s 48. U prethodnom kolu naša je momčad poražena od Lokomotive s 2:3, dok je Dinamo remizirao s Osijekom na Opus Areni rezultatom 1:1.

Trener Roy Ferenčina neće moći računati na kartonirane Benedika Mioča i Antonija Boseca. S druge strane, domaćin će biti bez Brune Petkovića koji je također skupio tri žuta kartona.

Glavni sudac utakmice bit će Patrik Kolarić, dok će njegovi pomoćnici biti Bojan Zobenica, Ivan Mihalj i Marino Majstorović. VAR sudac bit će Ivan Bebek, a AVAR Luka Pajić.