SLAVEN BELUPO U NEDJELJU GOSTUJE KOD VODEĆEG DINAMA

18.08.2017.


Našu momčad nakon susreta s Hajdukom u Splitu očekuje još jedno vrlo teško gostovanja, jer se u 6. prvoligaškom kolu sastaje s Dinamom u Maksimiru.
Zbog nastupa Zagrepčana u Euro-ligi utakmica će se igrati u nedjelju s početkom u 21 sat, a vodit će je Igor Pajač iz Sv. Ivan Zeline, dok će njegovi pomoćnici biti Jerko Crnčić (Vrbovec) i Davor Kožarec (Domaslovec). Četvrti je Marko Matoc (Zaprešić), a delegat Branko Bebić (Metković).
Iako Dinamo na svom travnjaku u europskom nastupu s albanskim Skenderbeom nije postigao očekivani rezultat (1:1), trener Slavena Belupa Željko Kopić itekako je svjestan snage Modrih koji su vodeći sastav na prvenstvenoj ljestvici.
Dinamo ima kvalitetu i naravno da nas očekuje jako zahtjevna utakmica. Dobro smo radili cijeli tjedan, pripremali se za nastup u Maksimiru i spremni smo za ogled s Modrima – kazao je na konferenciji za novinare Željko Kopić i nastavio:
Sretni smo što je Katić ponovno pozvan u mladu hrvatsku vrstu, a isto tako što je i Vrljičak dobio pretpoziv. S Dinamom će nam nedostajati Međimorec zbog isključenja na Poljudu, dok se Jovičić i Goda još nisu oporavili od ozljeda – istaknuo je između ostalog trener našeg kluba a mladi branič Ante Vrljičak je dodao:
Očekuje nas jako težak suparnik, no ako ćemo se držati dogovora, te igrati bez propusta možemo do pozitivnog rezultata – zaključio je Vrljičak koji je ljetos došao u Slaven Belupo iz drugoligaša Dugopolja, iako je školu nogometa prošao u matičnom Hajduku.