Slaven Belupo u nedjelju gostuje kod Istre 1961

19.02.2020.


Nogometaši Slaven Belupa nakon važne pobjede protiv Hajduka u Koprivnici ove će nedjelje gostovati kod Istre 1961. Utakmica 23. kola Hrvatski Telekom Prve lige igrat će se na pulskoj Aldo Drosini s početkom u 17:30 sati. Bit će to treći međusobni dvoboj ovih dviju momčadi u aktualnoj sezoni. Naša je momčad s dva gola Krstanovića i jednim Puclina slavila u Puli rezultatom 2:3, dok smo u Koprivnici vidjeli remi bez golova. Slaven Belupo trenutno je sedmoplasirana momčad prvenstva s 21 osvojenim bodom, šest više od devetoplasirane Istre. Trener Tomislav Stipić neće moći računati na kartoniranog Godu, a zbog ozljeda će susret propustiti Radivojević i Etoundi.

Glavni sudac utakmice bit će Ivan Vučković (Zagreb), dok će mu pomoćnici biti Ivica Modrić (Zagreb) i Luka Pušić (Zagreb). Četvrti sudac utakmice bit će Ante Čuljak (Zagreb), glavni VAR sudac Fran Jović (Zagreb), a pomoćni VAR sudac Igor Krmar (Zagreb). Delegat susreta bit će Martin Šarić (Vrbovec), a kontrolor Miroslav Vitković (V. Gorica).