SLAVEN BELUPO U NEDJELJU GOSTUJE KOD DINAMA

03.03.2016.


Nakon odlične igre i uvjerljive pobjede sa Zagrebom Slaven Belupo u nedjelju gostuje kod Dinama, aktualnog prvaka i vodeće momčadi prvenstva.
Nitko ne dvoji da su “modri” favoriti u ovom susretu, ali naš stručni stožer vjeruje da farmaceuti nisu bez izgleda.
Ovaj tjedan sve smo podredili utakmici s Dinamom koji je uvjerljivo najbolji hrvatski prvoligaš i siguran sam da ćemo se dobro predstaviti i pružiti dostojan otpor. Iz sastava koji je nastupio sa Zagrebom izostat će Vedran Purić zbog tri žuta kartona, dok su ostali igrači spremni za nastup. Vidljivo je da je naša forma u uzlaznoj liniji i nema razloga da se to ne nastavi. Bio bih najsretniji da na maksimirskom stadionu nešto uhvatimo i pokažemo kvalitetu koju imamo – kratko je rekao naš trener Željko Kopić.
Utakmica će se igrati u 15 sati, a vodit će je splitski sudac Goran Gabrilo. Njegovi pomoćnici također su Splićani: Mario Pepur i Hrvoje Radić, dok je četvrti Bruno Marić (Daruvar), a delegat Ivan Duvnjak (Virovitica).