Slaven Belupo u nedjelju domaćin Istri 1961, Bebek glavni djelitelj pravde

01.11.2019.


Nogometaši Slaven Belupa u 14. će kolu Hrvatski Telekom Prve lige snage odmjeriti s Istrom 1961. Utakmica će se u nedjelju igrati na koprivničkom Gradskom stadionu Ivan Kušek – Apaš, a bit će to drugi međusobni dvoboj ovih dviju momčadi u aktualnoj sezoni. U prvom je u Puli slavio Slaven Belupo rezultatom 2:3, a precizni za našu momčad bili su dva puta Krstanović i jednom Puclin. U nedjeljni dvoboj obje momčadi ulaze s deset osvojenih bodova.

Glavni djelitelj pravde bit će Ivan Bebek (Rijeka), dok će mu pomoćnici biti Bojan Zobenica (V. Gorica) i Robi Kezele (Rijeka). Četvrti sudac utakmice bit će Marko Linić (Rijeka), delegat Ivan Vukojević (Zagreb), a kontrolor Tomislav Šetka (Đakovo).

Podsjetimo još jednom, susret između Slaven Belupa i Istre 1961 igrat će se u nedjelju s početkom u 15 sati. Blagajne i ulazi na stadion otvorit će se dva sata ranije, a ulaznice za sve dijelove tribine koštat će 30 kuna.