Slaven Belupo u nedjelju domaćin Dinamu, Zebec glavni sudac utakmice

04.12.2020.


Nogometaši Slaven Belupa ove će nedjelje od 15 sati odmjeriti snage s Dinamom. Utakmica će se na koprivničkom Gradskom stadionu Ivan Kušek – Apaš igrati u sklopu 14. kola Hrvatski Telekom Prve lige. Bit će to drugi međusobni dvoboj šestoplasirane i drugoplasirane momčadi prvenstva u aktualnoj sezoni. U prvoj, igranoj u Zagrebu rezultat je bio 3:3. Golove za našu momčad postigli su Etoundi u prvoj minuti susreta, Krstanović u 22. i Knoll u 73, dok su za Dinamo mrežu pogađali dva puta Gavranović i jednom Majer.

Glavni sudac utakmice bit će Mario Zebec (Cestica), dok će mu pomoćnici biti Borut Križarić (Čakovec), Nikola Kečkiš (Virovitica) i Marko Cestarić (Sisak). VAR sudac bit će Tihomir Pejin (D. Miholjac), a AVAR Miro Grgić (Osijek). Delegat susreta bit će Stipe Doljanin (Hrvace), a kontrolor Branko Stipković (Krašić)