Slaven Belupo u idućoj sezoni u četiri boje dresova!

05.07.2019.


Nogometaši Slaven Belupa u novoj će sezoni na travnjake diljem Hrvatske istrčati u novim dresovima. Predstavili su Slavenaši novi domaći dres, treću i četvrtu garnituru, baš kao i novu golmansku. Kao i uvijek, ali u novom dizajnu, domaći dres bit će plave boje, dok će gostujući crni ostati kao i prošle sezone. Redizajniran je i bijeli dres, a novitet je ružičasto-crna kombinacija koja će se koristiti na utakmicama u kojima naša momčad neće moći biti kompletno plava, crna ili bijela. U novim, zelenim dresovima istrčat će i naši vratari.

– Dresovi su odlični. Prije svega lijepi, ali i, što je najvažnije, kvalitetni. Nadam se da će nam donijeti sreću i da ćemo u sve četiri boje ostvarivati pobjede. Plavi i bijeli su zaista prekrasni, crni je lijep baš kao i ružičasto-crna kombinacija koja je novost za sve nas pa ćemo se morati naviknuti na nju. U svakom slučaju, ponovit ću, nadam se da ćemo se svi zajedno veseliti pobjedama u novim dresovima – rekao je kapetan naše momčadi Mateas Delić.

Kako su se naši nogometaši snašli u ulozi manekena procijenite sami. Nama su bili odlični!