Slaven Belupo u finalu memorijala “Blago Zadro”

24.09.2022.


Nogometaši Slaven Belupa plasirali su se u finale memorijalnog turnira “Blago Zadro” koji se ovog vikenda igra u Vukovaru. Naši nogometaši svladali su domaćina tunira, HNK Vukovar 1991, rezultatom 3:2 nakon i više nego uzbudljivih 90 minuta.

Slavenaši su u 32. minuti vodili s 2:0, mrežu domaćina pogađali su Hoxha i Kocijan, no Vukovar se do kraja prvog poluvremena uspio vratiti i golovima Pelka i Mustedanagića stigao do 2:2. U drugom poluvremenu naša je momčad preko Matejaša stigla do novog vodstva i pobjede te je izborila sutrašnje finale u kojem će snage odmjeriti sa Širokim Brijegom od 16 sati.

Slaven Belupo: Ivan Čović, Marko Martinaga, Arber Hoxka, Robert Mudražija, Gabrijel Eskinja, Zoran Kvržić, Mateo Kocijan, Josip Mihelić, Filip Krušelj, Benedik Mioč, Arb Manaj. Klupa: Antun Marković, Matko Zirdum, Luka Branšteter, Mario Marina, Said Behram, Jakov Bašić, Ivan Matejaš, Fran Žuškin, Emanuel Mađarić, Marko Žuljević, Eric Riđan, Filip Hlevnjak, Boras Marco. Trener: Zoran Zekić.