SLAVEN BELUPO U ČETVRTAK GOSTUJE KOD ARISA U SOLUNU

13.08.2008.


Naša momčad u Solun putuje u srijedu čarter letom iz Zagreba u dobrom ozračju nakon prvenstvene pobjede nad Varteksom u Varaždinu.
– Naša je želja postići pogodak u prvoj utakmici u Solunu i ostvariti rezultat koji bi nam ostavio nadu za plasman u prvo kolo Kupa UEFA-e. Aris je vrlo kvalitetna momčad protiv koje neće biti lako igrati, ali i naša ekipa ima snagu i kvalitetu kojom možemo parirati grčkom predstavniku – izjavio je trener Slavena Belupa Mile Petković.

Solun (Grčka), Stadion 'Kleanthis Vikelidis': Aris – Slaven Belupo.
Četvrtak, 14.08.2008. u 20 sati (CET).
Sudac: Antonio Rubinos Perez (ŠPA). Pomoćnici: Juan Carlos Yuste Jiménez (ŠPA), Vicente Egido Rozas (ŠPA) i Jose Luis Paradas Romero (ŠPA). Delegat UEFA: David Petriashvili (GEO). Kontrolor: Kyros Georgiou (CYP).
KANDIDATI: Rodić, Pelin, Bošnjak, Purić, Rogulj, Lapić, Čaval, Maras, Poldrugač, Bilen, Gregurina, Posavec, Jajalo, Delić, Vručina, Kresinger, Šehić, Jurić.
NEDOSTAJU: Kokalović, Nicolas (ozlijeđeni).