SLAVEN BELUPO U BJELOVARU

12.10.2009.


Prvoligaš Slaven Belupo u utorak (13. listopada) gostovat će u Bjelovaru, gdje će odigrati prijateljsku utakmicu s tamošnjim hrvatskim trećeligašem.
– U susretu s Bjelovarom iz kojeg je ljetos u naš klub došao Matija Poredski nastupit će svi igrači koji su na raspolaganju pomoćnom treneru Josipu Omrčenu-Čeki, koji će voditi momčad umjesto našeg prvog trenera Zlatka Dalića. Naime, Dalić je prvi suradnik izbornika mlade reprezentacije Hrvatske Dražena Ladića, koja u utorak igra kvalifikacijski susret sa Srbijom u Varaždinu za odlazak na prvenstvo Europe i nije u mogućnosti biti s ekipom u Bjelovaru. Nakon prijateljske utakmice s Bjelovarčanima Slaven Belupo nastavit će s treninzima pod vodstvom Dalića i pripremiti se za prvoligaški ogled s Istrom 1961 s kojom igramo u subotu (17 sati) na koprivničkom stadionu – kazao je Rajko Magić, sportski direktor Slavena Belupa.