SLAVEN BELUPO U AUSTRIJI

22.03.2011.


Nakon osvojenog boda u Varaždinu pod vodstvom novog trenera Roya Ferenčine, nogometaši Slavena Belupa imali su dvodnevni odmor i danas prije podne nastavili su s treninzima.
Prvenstvenu stanku, zbog kvalifikacijske utakmice reprezentacije Hrvatske s Gruzijom, Ferenčina će iskoristiti za kratkotrajne pripreme i nastavak prvenstva u kojem farmaceute očekuje grčevita borba za opstanak.
Osvojeni bod u Varaždinu vrlo je poticajan za našu momčad, koja je svjesna da mora igrati još bolje i učiniti značajan pomak na ljestvici. Naš novi ispit bit će pred koprivničkim navijačima 2. travnja s Karlovcem u kojem očekujemo prvu proljetnu pobjedu – kratko je rekao trener farmaceuta Roy Ferenčina.
Slaven Belupo u četvrtak odlazi u Austriju gdje će u petak s početkom u 16 sati u Wolfsbergu odigrati prijateljsku utakmicu s trećeplasiranim austrijskim drugoligašem St. Andra. Odmah nakon utakmice farmaceuti se vraćaju u Koprivnicu, gdje će nastaviti s pripremama za susret s Karlovcem.