Slaven Belupo u 1/8 finala Kupa na gostovanju u Slavonskom Brodu kod Marsonije

27.09.2018.


Nogometaši Slaven Belupa ovog su utorka svladali Kurilovec rezultatom 0:2 i tako osigurali 1/8 finala Hrvatskog nogometnog kupa u kojoj će snage odmjeriti s nekadašnjim prvoligašem Marsonijom iz Slavonskog Broda. Brođani se trenutno natječu u Trećoj hrvatskoj nogometnoj ligi Istok te ‘drže’ peto mjesto prvenstvene ljestvice s osam osvojenih bodova nakon pet kola. Utakmica na Stadionu uz Savu, prema rasporedu, igrat će se zadnjeg dana idućeg mjeseca, 31. listopada, s početkom u 14 sati.

1/8 FINALA HRVATSKOG NOGOMETNOG KUPA:

SVETI IVAN ZELINA: Zelina – Dinamo
VARAŽDIN: Varaždin – Rijeka
ŠIBENIK: Šibenik – Hajduk
SLAVONSKI BROD: Marsonia – Slaven Belupo
MLADINA: Vinogradar – Jadran LP
KRK: Krk – Osijek
ZADAR: Zadar – Lokomotiva
ZAPREŠIĆ: Inter-Zaprešić – Istra 1961