Slaven Belupo u 1/4 finala Kupa gostuje kod Dinama, Filipović: Sve je moguće ako ponovimo igre iz posljednje dvije utakmice

04.12.2018.


Nogometaši Slaven Belupa sutra će u sklopu 1/4 finala Hrvatskog nogometnog kupa gostovati kod zagrebačkog Dinama. Naši nogometaši do sada su bili bolji od Kurilovca rezultatom 0:2 i od Marsonije s 0:1, dok su Zagrepčani slavili protiv Sloge s 0:1 i Zeline s 0:4. Evo što je u najavi utakmice rekao vratar Slavena Ivan Filipović.

– Očekujem da ćemo odigrati jednu dobru i kvalitetnu utakmicu, a za to nam je potrebno da svaki igrač da svoj maksimum. Ako uspijemo pružiti partije koje smo pružili u posljednja dva prvenstvena kola onda je sve moguće. Veseli me odlična atmosfera u svlačionici, pravi je gušt trenutno biti dio ove priče i to nas čini optimističnima pred sutrašnju utakmicu.

U startu sezone na vratima naše momčadi bio je Antun Marković od kojeg je Filipović preuzeo ‘jedinicu’

– Najbolje se osjećam kad branim i zahvalan sam svima na ukazanoj prilici i povjerenju koje ću pokušati opravdati maksimalnim zalaganjem i nadam se dobrim igrama. Želio bih istaknuti mog kolegu Markovića koji je izvrstan golman. Iako smo si velika konkurencija, isto tako smo i veliki prijatelji. Velika smo si i potpora i mislim da izvlačimo na svakom treningu ono najbolje jedan iz drugoga.

Filipović je ovog ljeta stigao u Koprivnicu.

– Mislim da sam se zaista dobro prilagodio, kako na klub tako i na grad. Koprivnica je lijep grad, a Slaven odličan klub u kojem je pravi gušt trenirati. Nadam se da ćemo na proljeće ostvarivati i bolje rezultate kako bi atmosfera postala još bolja.

Utakmica između Dinama i Slaven Belupa igrat će se sutra na Maksimiru s početkom u 19:30. Izravan prijenos utakmice možete pratiti na sljedećem linku:  https://www.oz.com/hntv/video/89b90cb7-2ebd-40dc-8ac2-21db56ba4076