Slaven Belupo u 1/16 finala Kupa gostuje u Hrvacama

30.08.2019.


Nogometaši Slaven Belupa saznali su protivnika u 1/16 finala Hrvatskog nogometenog Kupa. Bit će to Hrvace, član Treće HNL Jug. Utakmica će se igrati u istoimenom mjestu, prema kalendaru natjecanja, u srijedu, 25. rujna s početkom u 15.30 sati. Podsjetimo, prošle je sezone naša momčad u ovoj fazi natjecanja svladala Kurilovec rezultatom 0:2. Valja istaknuti da prije utakmica s Hajdukom u Splitu Slavenaši često treniraju u Hrvacama gdje nas gostoljubivi domaćini uvijek dočekaju na najbolji mogući način. Veselimo se utakmici s našim sportskim prijateljima.

Parovi 1/16 finala Kupa:

Karlovac 1919 – Dinamo
Buje – Rijeka
Mladost Petrinja – Hajduk
Hrvace – Slaven Belupo
Belišće – Split
Vuteks Sloga – Osijek
Oriolik – Lokomotiva
Jadran Poreč – Inter
Kurilovec – Istra 1961
Sloga Nova Gradiška – Vinogradar
Zagora – Zadar
Slavonija Požega – Šibenik
BSK – Cibalia
Gorica – Zagreb
Varaždin – Rudeš
Opatija – Novigrad