SLAVEN BELUPO – THUN 0:1

01.02.2007.


U prijateljskoj međunarodnoj utakmici odigranoj u četvrtak poslije podne u turskom mjestu Incekumu, švicarski prvoligaš Thun, nedavni sudionik Lige prvaka, svladao je Slaven Belupo rezultatom 1:0. Trener naše momčadi Elvis Scoria dao je priliku većem broju igrača, koji su pružili dobar otpor snažnom švicrskom sastavu. U prvom dijelu Thun je više napadao i došao do jedinog pogotka, a strijelac je bio talijanski napadač Gavatorta. Naša momčad je nakon primljenog pogotka preuzela inicijativu, ali do kraja nije uspjela doći do izjednačujućeg pogotka.

SLAVEN BELUPO: Lisjak – Poldrugač (od 64. Kokalović), Radiček (od 66. Radeljić), Kristić – Jambrušić (od 84. Bošnjak), Šomoci (od 64. Posavec), Sopić (od 84. Kelemen), Poljak (od 79. Mumlek), Bodrušić (od 84. Delić) – Dodik (od 74. Vručina), Zahora (od 84. Prpić). Trener: Elvis Scoria.

THUN: Portmann (od 46. Stulz), Fonseca, Gerber, Tchani, Hämmerli, Carreno, Bühler, Aegerter, Nyman, Zahnd, Gavatorta (od 60. minute Dosek, Friedli, Rama, Ferreira, Di Fabio, Hod?ić, Scarione, Glarner, Lüthi). Trener: Heinz Pieschl.

STRIJELAC: 0:1 Gavatorta (33).