Slaven Belupo svladao Vrbovec u prijateljskoj utakmici

09.04.2019.


Nogometaši Slaven Belupa svladali su na gostovanju Vrbovec u prijateljskoj utakmici rezultatom 1:3. Trener Ivica Sertić pružio je priliku igračima koji su imali manju ili nisu imali minutažu jučer protiv Istre 1961, a zaigralo je i nekoliko juniora.

Domaćin, član Treće lige Zapad, poveo je u prvom poluvremenu golom Colarića, a naša momčad preokrenula je rezultat u nastavku susreta. Za 1:1 zabio je Doležal, a preostala dva je postigao Menalo. Posebno valja istaknuti drugi u 84. minuti kada je s 25 metara snažnim udarcem ‘probio’ domaćeg vratara. Također, istaknuo se i vratar Marković koji je odličnom reakcijom obranio jedanaesterac. Slavenašima slijedi dan odmora, a u četvrtak su na rasporedu dva treninga i start priprema za gostovanje kod Gorice.

Prijateljska utakmica

Vrbovec: NK Vrbovec – NK Slaven Belupo 1:3

Vrbovec: Jurić – Vrtar, Vimislicky, Plušćec, Ćosić – Dimović, Šimić, Babić – D. Colarić, Slišković, J. Colarić. Još su igrali: Benjak, Busija, Ištvanović, Petak, Vrsaljko, Nakić, Trošić. Trener: Tihomir Bradić.

Slaven Belupo: Marković – Iharoš, Međimorec, Vrljičak, Goda – Plantak, Jajalo – Menalo, Mladen, Doležal – Mendy. Još su igrali: Kurtanjek, Martinaga, Lisjak, Brković, Mlinarić i Liklin. Trener: Ivica Sertić.

Sudac: Ivica Jakopić

Strijelci: 1:0 D. Colarić 28′, 1:1 Doležal 52′, 1:2 Menalo 60′, 1:3 Menalo 84′