FOTO/VIDEO Slaven Belupo svladao Sesvete u prijateljskoj utakmici

12.01.2022.

Nogometaši Slaven Belupa u prvoj su prijateljskoj utakmici, igranoj u sklopu priprema za proljetni dio aktualne sezone, svladali Sesvete rezultatom 0:4.

Trener Zoran Zekić pružio je priliku svim svojim igračima koje trenutno ima na raspolaganju, a uglavnom su svi dobili po 45 minuta.

Marcos je u 49. minuti zabio za 0:1, a Monjac, prelijepo iz slobodnog udarca, sedamnaest minuta kasnije za 0:2. Hadžić je u 73. minuti bio precizan za 0:3, a dvije minute prije kraja susreta Caimacov je postavio konačnih 0:4.

Prijateljska utakmica, Sesvete, 12.01.2022.
Sesvete – Slaven Belupo 0:4

Strijelci: 0:1 Marcos 49′, 0:2 Monjac 66′, 0:3 Hadžić 73′, 0:4 Caimacov 88′

Slaven Belupo: Sušak (od 30. Marković) – Bosec, Hlevnjak, Paracki, Goda –  Brković, Marina, Laušić – Vitinho, Krstanović, Crnac. Drugo poluvrijeme: (od 60. Vuković) – Grgić, van Bruggen, Kocijan, Utin – Caimacov, Zvonarek, Brković – Monjac, Marcos, Hadžić. Trener: Zoran Zekić.