Slaven Belupo svladao Muru golom Glavčića

27.03.2021.


Nogometaši Slaven Belupa svladali su Muru, slovenskog prvoligaša, rezultatom 1:0 u prijateljskoj utakmici igranoj na koprivničkom Gradskom stadionu Ivan Kušek – Apaš.

U prvih 45 minuta mreže su mirovale, iako su obje momčadi opasno prijetile. Knollova dva pokušaja iz idealnih situacija obranio je golman Mure Obradović, dok je odličan udarac Krstanovića iz daljine otišao tik iznad grede. Gosti su zaprijetili u završnici prvog poluvremena, ali je Filipović vrhunskom reakcijom spasio svoj gol.

Baš kao i jučer protiv Dubrave, Slaven Belupo do gola je došao iz slobodnog udarca. U 65. minuti Glavčić je precizno naciljao s 20-ak metara i pogodio za 1:0 protiv trećeplasirane momčadi slovenskog prvenstva. Bio je to i konačan rezultat utakmice.

Prijateljska utakmica

Koprivnica, 27.3.2021. – 15:30

Slaven Belupo – Mura 1:0 (0:0)

Slaven Belupo: Filipović – Božić, Apau (od 46. Turanjanin), Prce (od 60. Goda) – Bosec, Julardžija, van Bruggen, Glavčić (od 80. Liklin), Gamarra (od 60. Bogojević) – Knoll (od 46. Iličić), Krstanović (od 60. Etoundi). Trener: Tomislav Stipić.

Mura: Obradović, Karničnik, Lovrić, Maruško, Pucko, Kozar, Ouro, Bobičanec, Klepač, Šturm, Maroša. Klupa: Zalokar, Mandić, Žižek, Kous, Travner, Karamarko, Đurak, Cipot. Trener: Ante Šimundža.

Suci: Ivana Martinčić, Sanja Rođak Karšić, Maja Petrović

Strijelci: 1:0 Glavčić 65′