Slaven Belupo svladao Mladost u prijateljskoj utakmici povodom 85. rođendana Ždralovčana

04.09.2018.


Nogometaši Slaven Belupa danas su u Ždralovima igrali prijateljsku utakmicu protiv Mladosti povodom 85. rođendana domaćina. Slavenaši su slavili rezultatom 0:1, a jedini pogodak na susretu postigao je Mateus Lima.

U prvom poluvremenu najistaknutiji igrač na utakmici bio je Srbljanović, vratar Mladosti, koji je s nekoliko bravuroznih obrana zaustavio pokušaje Jelića, Mateusa, Nowaka i Mlinarića. Zahvaljujući njemu rezultat je nakon prvih 39. minuta bio 0:0, a onda se Mateus Lima izborio za jednu loptu na 20-ak metara, povukao ju prema golu i snažnim udarcem lijevom nogom pogodio suprotni kut za vodstvo Slavena.

U nastavku susreta trener Tomislav Ivković dao je priliku svim svojim igračima, a rezultat se nije mijenjao iako je naša momčad stvorila veliki broj prilika. Hvala domaćinu na lijepom gostoprimstvu, a mi želimo Mladosti sve najbolje povodom rođendana i puno sreće u aktualnoj sezoni.

Ždralovi, 4. rujna 2018.

Prijateljska utakmica: NK Mladost – NK Slaven Belupo 0:1 (0:1)

MLADOST: Srbljanović – Kosanović, Nikolić, Bošnjak, Markuz – Vrbanić, Renić, Pleić – Furmek, Sučić, Šiprak. Još su igrali: Buzuk, Dodaj, Coha, Kočiš, Stanić, Đurić, Knežević, Vranić. Trener: Nikola Papac.

SLAVEN BELUPO: Filipović – Karamarko, Zirdum, Nowak, Dolček – Mlinarić, Aparicio, Jajalo – Bačelić Grgić – Jelić, Lima. Još su igrali: Kurtanjek, Resler, Sinjaković, Jakupak. Trener: Tomislav Ivković.

Strijelci: 0:1 Lima 39′

Žuti karton: – (Mladost); Karamarko 65′ (Slaven Belupo)