Slaven Belupo svladao Karlovac i izborio 1/8 finala Kupa

22.09.2021.


Nogometaši Slaven Belupa večeras su u Karlovcu svladali istoimenog domaćina rezultatom 0:2 u 1/16 finala Hrvatskog nogometnog kupa. Strijelci za našu momčad bili su Zapata i Krstanović.

Nakon prvih 45 minuta naša je momčad imala minimalnu prednost 0:1. Nakon što su opasno prijetili Pamić s jedne te Hadžić i Glavčić s druge strane, u 37. minuti Zapata je doveo Slaven Belupo u vodstvo. Krilni napadač naše momčadi pucao je iskosa s lijeve strane i matirao domaćeg golmana.

U nastavku susreta vidjeli smo nekoliko prilika na obje strane, a konačan rezultat postavio je Krstanović u 72. minuti susreta kada je realizirao jedanaesterac koji je izborio Glavčić. Tako je naša momčad izborila 1/8 finala Kupa.

Karlovac, 22. rujna 2021.

1/16 finala Hrvatskog nogometnog kupa: NK Karlovac – NK Slaven Belupo 0:2 (0:1)

NK KARLOVAC: Bogović – Đopar, Vratarić, Oršolić, Prpić – Pamić, Olmo (od 78. Bibić), Mićunović (od 46. Čakarić) – Bagarić (od 62. Sušilović), Mamić (od 62. Cahani), Čolić (od 46. Pribanić). Trener: Sreten Ćuk.

NK SLAVEN BELUPO: Čović – Bosec, Zirdum, Soldo, Goda (od 53. Grgić) – Brković (od 53. Grgić), Paracki (od 46. Caimacov), Mlinarić – Zapata (od 74. Laušić), Hadžić (od 63. Bogojević), Glavčić. Trener: Zoran Zekić.

Suci: Ivan Vučković (Zagreb), Edvin Zobec (Čakovec), Dominik Benković (Zaprešić), Ante Čuljak (Zagreb)

Strijelci: 0:1 Zapata 37′, 0:2 Krstanović 72′

Žuti karton: Olmo 33′ (Karlovac); Glavčić 15′, Brković 32′ (Slaven Belupo)

Crveni karton: (Karlovac); (Slaven Belupo)