Slaven Belupo u Gospiću svladao HUNS

02.07.2021.


Nogometaši Slaven Belupa u drugoj su prijateljskoj utakmici igranoj u Gospiću u sklopu priprema za novu sezonu svladali selekciju Hrvatske Udruge nogometnog sindikata. Momčad trenera Deana Klafurića slavila je s 1:0.

U prvih 45 minuta nismo vidjeli golove, iako su obje momčadi imale nekoliko izglednih prilika. U nastavku susreta, odlučujući je gol pao u 67. minuti. Brković je izvrsno centrirao, a Knöll pogodio za pobjedu.

Naša će momčad iduću prijateljsku utakmicu igrati već sutra. U Brežicama će snage odmjeriti s Radomljem od 10 sati.

Prijateljska utakmica

Gospić, 2.7.2021.

Slaven Belupo – HUNS 1:0

Slaven Belupo: Marković, Božić, Mlinarić, Marina, Glavčić, Laušić, Knoll, Hlevnjak, Srbljinović, Bogojević, Krstanović. Od 60. minute: Slukić, Zirdum, Turanjanin, van Bruggen, Monjac, Gamarra, Kocijan, Brković, Liklin, Bosec. Trener: Dean Klafurić.

HUNS: Radelić Žarkov, Perković, Cerovec, Lukić, Komorski, Marciuš, Mioč, Prpić Bosanac, Gatarić, Čurjurić, Boban. Od 45. minute: Picak, Turčin, Pisačić, Žaja. Trener: Ivica Landeka.

Sudac: Marijan Šimatović, Dean Galac, Milan Butorac.