Slaven Belupo sutra u 1/8 finala Hrvatskog kupa gostuje Marsonije, Balagović: Favoriti smo i tako se od prve minute moramo postaviti na terenu

30.10.2018.


Nogometaši Slaven Belupa sutra će u 1/8 finala Hrvatskog nogometnog kupa odmjeriti snage s Marsonijom. Utakmica će se igrati na Stadionu uz Savu u Slavonskom Brodu. Marsonia je trenutno devetoplasirana momčad Treće hrvatske nogometne lige Istok s 14 osvojenih bodova, 11 manje od prvoplasirane Cibalije.

– Sutrašnju utakmicu moramo shvatiti i više nego ozbiljno jer želimo doći ove sezone što dalje u Kupu. Sigurno je da smo veliki favoriti i tako se od prve minute moramo postaviti na terenu. Marsoniju nećemo shvatiti olako, dapače, danas ‘lake’ utakmice ne postoje. Iskustvo nas uči da u svakoj utakmici moramo biti na maksimumu, a ako takvi budemo sutra nećemo imati problema oko prolaska u 1/4 finala. Želja nam je što prije doći do pogotka i kroz igru pokazati tko je prvoligaš, a tko trećeligaš – rekao nam je pomoćni trener naše momčadi Vladimir Balagović.

Naši nogometaši do sada su u Kupu svladali Kurilovec rezultatom 0:2. Marsonia je pak na svom putu do 1/8 finala bila bolja od Karlovca rezultatom 1:2 i od Zagreba rezultatom 3:0. Utakmica u Slavonskom Brodu igrat će se sutra s početkom u 14 sati.